Nowa linia dla klientów sklepu Biedronka!

Chąc wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów naszej gminy, otworzyliśmy nową linie, która umożliwia dojechajnie mieszkańcom naszej gminy do sklepu biedronka.
Rozkłady jazdy

Obsługujemy regularną linię Długi Kat - Biłgoraj (przez Józefów i Tereszpol).
W każdy dzień tygodnia, kursy co godzinę (w sobotę i niedzielę wybrane kursy).

Długi Kąt -> Biłgoraj przez Józefów i Tereszpol

  Numer kursu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1 Górniki Skrzyżowanie 5:32 6:38                      
2 Stanisławów I 5:33 6:39                      
3 Stanisławów II 5:34 6:40                      
4 Stanisławów III 5:35 6:41                      
5 Zajezdnia przy OSP 5:39 6:44 8:35 9:35 10:35 10:30 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35
6 Długi Kąt - Prefabet 5:41 6:46 8:19 9:37 10:37 10:32 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
7 Samsonówka   6:47   9:38                  
8 Siedliska III stacja CPN 5:42 6:48 8:20 9:39 10:38 10:33 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
9 Siedliska I 5:43 6:49 8:21 9:40 10:39 10:34 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
10 Majdan Nepryski 5:45 6:51 8:23 9:42 10:41 10:36 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
11 Józefów ul.Krótka 5:48 6:54 8:26 9:44 10:44 10:39 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44
12 Tarnowola Wieś 5:53 6:58 8:31 9:49 10:49 10:44 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49
13 Brzeziny 5:56 7:01 8:34 9:52 10:52 10:47 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
14 Górecko Stare 5:58 7:04 8:35 9:55 10:55 10:52 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
15 Tereszpol Kukiełki II 6:03 7:11 8:40 10:02 11:02 10:57 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
16 Tereszpol Kukiełki OSP 6:04 7:12 8:41 10:03 11:03 10:58 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
17 Tereszpol Kukiełki I skrzyż. 6:05 7:13 8:42 10:04 11:04 10:59 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
18 Tereszpol Zygmunty 6:06 7:14 8:43 10:05 11:05 11:00 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
19 Tereszpol Zygmunty Zahart 6:07 7:15 8:44 10:06 11:06 11:01 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
20 Bukownica 6:13                      
21 Tereszpol UG 6:16 7:17 8:46 10:08 11:08 11:03 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
22 Tereszpol Szkoła 6:17 7:18 8:46 10:09 11:09 11:04 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
23 Tereszpol Zaorenda 6:18 7:19 8:48 10:10 11:10 11:05 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
24 Tereszpol Poręby 6:19 7:20 8:49 10:11 11:11 11:06 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
25 Panasówka I-skrzyżowanie 6:20 7:21 8:50 10:12 11:12 11:07 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
26 Hedwiżyn 6:23 7:24 8:53 10:15 11:15 11:10 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
27 Hedwiżyn 6:24 7:25 8:54 10:16 11:16 11:11 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
28 Hedwiżyn – szkoła 6:24 7:25 8:54 10:16 11:16 11:11 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
29 Wola Duża - Ambra 6:25 7:26 8:55 10:17 11:17 11:12 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
30 Wola Duża 6:26 7:27 8:56 10:18 11:18 11:13 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
31 Wola Mała 6:27 7:28 8:57 10:19 11:19 11:14 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
32 Biłgoraj ul. Zamojska IV – Rapy 6:29 7:30 8:59 10:21 11:21 11:16 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
33 Biłgoraj ul. Zamojska I 6:30 7:31 9:00 10:22 11:22 11:17 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
34 Biłgoraj ul.Długa 6:31 7:32 9:01 10:23 11:23 11:18 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
35 Biłgoraj ul. Cicha 1 6:33 7:34 9:03 10:25 11:25 12:20 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
    c,k, 1-5 c,k, 1-5,s c,k, 1-5,6 c,k, 1-5 c,k, 1-5,6 7 c,k, 1-5 c,k, 1-5 c,k, 1-5,6 c,k, 1-5 c,k, 1-5 c,k, 1-5,7 c,k, 1-5

Legenda:

Biłgoraj -> Długi Kąt przez Tereszpol i Józefów

  Numer kursu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >12 13
1 Biłgoraj ul. Cicha 1 6:43 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 15:35 16:35 17:35 18:35
2 Biłgoraj ul.Długa 6:45 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 15:37 16:37 17:37 18:37
3 Biłgoraj - ul. Zamojska II 6:46 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 15:38 16:38 17:38 18:38
4 Biłgoraj - ul. Zamojska III Rapy 6:47 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 15:39 16:39 17:39 18:39
5 Wola Mała 6:49 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 15:41 16:41 17:41 18:41
6 Wola Duża 6:50 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 15:42 16:42 17:42 18:42
7 Wola Duża - Ambra 6:51 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 15:43 16:43 17:43 18:43
8 Hedwiżyn – szkoła 6:52 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 15:44 16:44 17:44 18:44
9 Hedwiżyn 6:52 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 15:44 16:44 17:44 18:44
10 Hedwiżyn 6:53 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 15:45 16:45 17:45 18:45
11 Panasówka sk.na Tereszpol 6:56 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48   16:48 17:48 18:48
12 Tereszpol Poręby 6:57 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49   16:49 17:49 18:49
13 Tereszpol Zaorenda 6:58 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50   16:50 17:50 18:50
14 Tereszpol Szkoła 6:59 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51   16:51 17:51 18:51
15 Tereszpol UG 7:00 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52   16:52 17:52 18:52
16 Bukownica                   15:49      
17 Tereszpol Zygmunty Zahart 7:02 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 15:54 16:54 17:54 18:54
18 Tereszpol Zygmunty 7:03 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 15:55 16:55 17:55 18:55
19 Tereszpol Kukiełki I skrzyż. 7:04 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 15:56 16:56 17:56 18:56
20 Tereszpol Kukiełki OSP 7:05 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 15:57 16:57 17:57 18:57
21 Tereszpol Kukiełki II 7:06 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 15:58 16:58 17:58 18:58
22 Górecko Stare 7:13 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 16:05 17:05 18:05 19:05
23 Brzeziny 7:16 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 16:08 17:08 18:08 19:08
24 Tarnowola Wieś 7:19 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 16:11 17:11 18:11 19:11
25 Józefów ul.Krótka 7:24 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 16:16 17:16 18:16 19:16
26 Majdan Nepryski 7:27 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 16:19 17:19 18:19 19:19
27 Siedliska II 7:29 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 16:21 17:21 18:21 19:21
28 Siedliska IV stacja CPN 7:30 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 16:22 17:22 18:22 19:22
29 Samsonówka                 16:23        
30 Długi Kąt – Prefabet 7:31 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:25 16:25 16:25 17:23 18:23 19:23
31 Zajezdnia przy OSP 7:33 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:27 16:27 16:27 17:25 18:25 19:25
32 Stanisławów III               15:33 16:33 16:33      
33 Stanisławów II               15:34 16:34 16:34      
34 Stanisławów I               15:35 16:35 16:35      
35 Górniki Skrzyżowanie               15:36 16:36 16:36      
    c,k, 1-5 c,k, 1-5 c,k, 1-5,6 c,k, 1-5 c,k, 1-5,6,7 c,k, 1-5 c,k, 1-5 c,k, 1-5,6,s, G c,k, 1-5, G c,k, 1-5, G c,k, 1-5 c,k, 1-5,7 c,k, 1-5

Legenda:

TACHO-SYSTEM 23-460 Józefów, Siedliska 40 502 475 546 lub 507 793 972 /tachosystem